Úvod    O nás

O nás

KID FIT, s.r.o. vykonáva svoju činnosť pre všetkých, ktorí chcú dopriať svojim deťom zdravý a všestranný vývoj, radosť z pohybu a potešenie zo spoločných chvíľ rodičov a detí. Snažíme sa o komplexnú starostlivosť o vaše dieťa, kde sa okrem naplnenia fyzického vyžitia venujeme aj jeho citovým a duševným potrebám.

Pre vytvorenie maximálneho pohodlia a najvhodnejších podmienok sme pre Vás otvorili centrum KID FIT a prostredníctvom našich programov otvárame možnosť zvoliť si aktvity, ktorých kombináciou si možete vyskladať program podľa individuálnych potrieb. Správny výber a kombináciu programov Vám pomôže zostaviť náš odborný personál.

Pre spestrenie trávenia spoločného času rodín organizujeme víkendové pobyty rodičov s deťmi, súčaťou ktorých sú plavecké kurzy pre deti.

V útulnom centre KID FIT sme všetko prispôsobili potrebám malých „plavcov“, cvičiteľov aj ich rodičov. Samozrejmosťou je bazén s ideálnou teplotou vody, miestnoť na cvičenie s fitloptami, šatne a recepcia ponúkajúca možnosť občertvenia.

Snažíme sa obohatiť Váš svet o nové krásne chvíle s Vašim dieťaťom.

Veľa šťastia a radosti pri výchove detí Vám praje kolektív KID FIT.